3 Şubat 2010 Çarşamba

5 yaşına bir abi


5 yaşında bir 'abi'sin artık!Doğum gününde 5 yaşına girmek istemediğini söyledin.Çünkü o zaman annen ve baban da yaşlanıyormuş.Bizi çok sevdiğini,başka bir şekilde ifade edemezdin emin ol..Sussanne'nın çektiği bu hüzünlü doğum günü fotoğrafında da bunu mu düşünüyordu acaba can oğlum!
3'lü çerçeveli fotoğrafımızı çoğu zaman oyuncaklarının yanında buldum.Onu kuzenine giderken de götürmek istedin.çünkü orada bizim yüzümüzü göremezmişsin.İnan ki ben de hep senin yüzünü görmek istiyorum!'Erkek oyuncakları'nı çok sevdin hep.Power Rangers,Spıder man..Bazen beni de düşünüp oyuncak mağazalarında barbie,wınx almamı tavsiye ettin,beni de mutlu görmek istedin..Ben de seni hep mutlu görmek istiyorum can parçam..


Bazen kızdın tabi,isteklerin yapılmayınca ağladın,iki dakika sürmedi,gözünü silip güzel bir bakış attın,özür dilemesini hep bildin..Ben de senden,sana kızdığım dakikalar için özür diliyorum bal peteğim!


Kindergarten'ın yemeklerini daha çok sevdin benim yemeklerimden!!!Gaflete düşüp bunu bana bir kez söyledin.Benim üzüldüğümü görünce de bir daha da söylemedim seni sıkıştırmama rağmen..Ben de seni incitecek sözlerden uzak durucam Biyayim!Bana 'Allah iyiki bana senin gibi anne vermiş'' söyünü duymanın mutluluğunu yaşattın.Allah (cc) da sana uzun ve hayırlı bir ömür,sevdiklerinle buluşabileceğin ahiret saadeti versin Taha Bilal'im!

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Benim biricik oğlum doğum günün mübarek olsun, ALLAH'ım sana mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bizli uzun ömürler nasip etsin iyi ki varsın, iyi ki bizim oğlumuzsun, iyi ki RABBİM seni bize evlat nasip etti... seni için bu dünya yaşanmaya değer... seni çok seviyorum....baban...

Adsız dedi ki...

Benim biricik oğlum doğum günün mübarek olsun, ALLAH'ım sana mutlu, sağlıklı, huzurlu ve bizli uzun ömürler nasip etsin iyi ki varsın, iyi ki bizim oğlumuzsun, iyi ki RABBİM seni bize evlat nasip etti... seni için bu dünya yaşanmaya değer... seni çok seviyorum....

Aşk-ı Beka dedi ki...

celcancııım nne güzel olmuş blogun :) taha bilalin geçmiş doğum gününü kutlarım :)
evet cnm aynı şablonu seçmişiz zevk ve renklerin uyumu diyelim :)

coskunsel dedi ki...

Teşekkürler canım,biraz yavaş ilerliyorum galiba ama yazılanlar baki kalıyor,sağolasın

Arsiv

FEEDJIT Live Traffic Feed

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...