29 Kasım 2010 Pazartesi

Doğduğum gün bugün..Önüme baktım,ardıma baktım, Sevdiklerim yanımda,özlediklerim uzakta..

Sevdiğim yemeği yedim bugün,tebriklere özenle cevap verdim, Hediyeler aldım,oğlumdan doğum günü şarkıları dinledim,keyiflendim.. Öpücükler kondurdum..

Fazla birşey değil,ama gene de MUTLU OLDUM:)

Mutlu olmanın kolaylığını bir kez daha keşfettim..

Garabet


Ellerimi şöyle bir ovuşturarak cherryblossom'dan;kendimizde garip bulduklarımız ile ilgili mimi cevaplandırayım: Bence bunu herkes denemeli,düşünmesi bile bir garip oluyor..

*Diş fırçalamadan uyuyamam,yurtta da en çok diş fırçalayan kız seçilmiştim,ona rağmen dişlerimde kahribara çalan renk hakim..


*Mayalı poğaça yapmaktan nefret ederim,çünkü her yaptığımı her defasında atmak zorunda kalıyorum,her tarifi denedim,elim mayayı kaldırmıyor..


*Tak sayılarla ilgili ufak çapta bir takıntım var,alış-verişte tek sayıları kullanırım,(5 süt,3 margarin..) çamaşırı tek sayılarla çırparım..


*Süper Mario'nun tüm versiyonlarını (Nintendo DS-wii-psp-internet) ayırt etmeden sonuna ulaştırmadan bırakmam..İlla o kızı görecem yani.


*Ruh halime göre her duruma uygun şarkı,ezgi vb. bulunduruyorum belleğimde..Bazen bu sinir bozucu olabiliyor,saçma sapan durumlarda aklıma gelenleri beynimden silemiyorum.


*Çoğu zaman kendimi seccadenin başında eteğimin kenarındaki kumaşla oynar vaziyette çeşitli düşüncelere dalmış vaziyette bulabiliyorum,belki inanması zor ama bazen bu saatlerimi almış olabiliyor.


*Ulaşabildiğim hiçbir doktorun, sebebinin ne olduğunu bilemediği bir cilt sorunu peyda oldu yanaklarımda,üç yıl oldu birlikteliğimiz,ne zaman elveda diyeceğini bilmiyorum,Allah herkese sağlık sıhhat afiyet versin.Aklıma gelenler bu kadar.

23 Kasım 2010 Salı

Vahiyle dogrulmakcherryblossom"dan bir mim var sirada..


Öncelikle Linux kullanmaya basladigimdan beri Türkce karakter kullanamamaktan hic hoslanmadim.Yakinda kesfedersem insallah ben de Türkce konusacagim:)


mimde kitap seçimi tercihimize bırakılıp beğendiğimiz bir cümleyi paylaşmamız isteniyor. .

Ben de bunu tercih ettim Ramazan Kayan okumaktan zevk alan birisi olarak.


O`nu bulan neyi kaybetmis ki,ve onu kaybeden neyi bulmus ki.."Vahiyle Dogrulmak"


Kardeslik Cagrisi kitabi da az onun kadar güzeldi,simdi sirada kitabü`l Kalp var,temin edebilirsem okumak istiyorum.


mim`i kimin üzerine istop yapacagim konusunda da fikrim yok,takip ettiklerim birer birer fani dünyadan göc etti:) ya da mesaj alinmadi.Tekrar seni mimlesem olur mu cherryblossomcugum:)))

12 Kasım 2010 Cuma

Gece HikayeleriBir varmış bir yokmuş..Evvel zaman içinde kalbur saman içinde bir T. varmış..

T.,okuldaki Laterne(fener) akşamı için söyleyeceği şarkılara çok iyi hazırlanmış,hepsini ezberlemiş.hatta anne ve babasına bile öğretmiş..


Öğretmen,çocukları sahneye çağırınca ön sırada kendine yer bulamamış T. Sağa gitmiş ,sola gitmiş..Bir türlü ön sıraya geçememiş..

(Moral hikayesi burada başlıyor,Taha Bilal kakaolu sütünü içmeye devam ediyor)
T. 'yi bu durum çok güldürmüş,ileri geçmeye çalışırken birden arkaya gelmesi çok komiğine gitmiş,ama sonunda bir arkadaşının elinden tuttuğu gibi sahnenin önüne kendisini atmış ve şarkıyı gücünün yettiği yere kadar avaz avaz bağırarak söylemiş öyle ki sesi kısılıncaya kadar...

Arsiv

FEEDJIT Live Traffic Feed

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...