24 Ocak 2013 Perşembe

İkea , karrışma bende!


Geçenlerde  konsolosluk dönüşü  bi İkea 'ya uğradık.

Frankfurt /ikea otobanın kenarında ve çok kolay bir yerdedir,canı sıkılan boş vakit değerlendirmek için bile gider,böyle bizim gibi boş boş bakınsa bile büyük zevk alır.

Otoparkına girerken havaalanı parkına girmiş gibi hissedersin,ama ta orada başlar ikeanın esprisi,orada herşey senin elindedir,herşey sana kalmıştır,kimsenin sana yol göstermesine gerek yoktur,park yerinide kaç arabanın olduğunu gösterir,nereye gireceğini sen seçersin..

Ortalarda pek görevli bulamazsın,sorun varsa kendi kendine cevaplar bulursun.Zaten jet gibi koşarlar içeride yetişemezsin:)


Aşağıda çok büyük bir çocuk park evi vardır,çocuğu bırakır telefon numaranı veririsin ,bir de ebeveyn kapısı, çıkmaya karar veren çocuğunu alırsın o kapıdan..karar bu kez çocuğunun elindedir.

Yukarı katta onlarca kombin yapıp eşyaları sana sunarlar,sen aşağıda tek tek bulup arayıp uydurmaya çalışırsın..bulabildiysen şanslısın

En üstte yemek yerken bile karar sendedir,açık büfeden istediğin sosu,istediğin yemekle buluşturup eşsiz lezzetler çıkarabilirsin kendine..

Bi kahve bardağıyla onlarca bardak kahve içebilirsin..Hatta bardağı koy çantana,bir dahaki gelişine tut çeşmeye iç yani Allah korkun yoksa:)

Herşey sende yani!


                                                                   Sıcak bir ortam arayanlara                                                  Güzel bir dinlenme köşesi hayalini kuranlara
                                                 Nefis sofralar  peşinde koşanlara                                                   Hobi odası oluşturmak isteyene..of daha neler var neler
               Burası da müşteriler için tasarlanmış emzirme odası..ilk girince feleğimi şaşırdım

Velhasıl;güzel zevkli bir mekan..Hoş bir tat ve 18 bardak kaldı geriye:)


Arsiv

FEEDJIT Live Traffic Feed

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...